Domů > Výrobky >> Pouliční osvětlení >> LED Street Light

2017 bílé barvy okrasné Opework světlo bydlení COB silniční a pouliční lampa LED

2017 bílé barvy okrasné Opework světlo bydlení COB silniční a pouliční lampa LED
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Model DM SL3024 CCT. 2700K - 6500K
Výkon lampy 100W Index podání barev video 80
LED čip Krí, Bridgelux, Philips, Osram, Epistar Materiál oluminium
Ovladač MW/Moso/Sosen/udělat/Lizuo Certifikát CE/FCC/RoHS/CCC/CQC/EMC
Vstupní napětí 85-265V Hodnocení třídy krytí IP IP65
Světelný tok. 12000LM Záruka 3-5 let

COB led road and street light

Aplikace


white road and street light led

COB led road and street light

COB led road and street light

Informace o společnosti


COB led road and street light

Létání, osvětlení Co., Ltd. vyhledá v Guzhen, Zhongshan, slavný osvětlení města v Číně.

Jakozkušený výrobcevprovedení venkovní světlaprotéměř 10 let, Osvětlení dokončené stovky projektů a získal velmi dobrou pověst od našich klientů, od domácích a zámoří.

Spolu s rychlým rychlost vývoje v posledních letech, létající osvětlení zvýšil základní kapitál až RMB50000000, a založit pobočky v Hongkongu, Shenzhen, Guang Xi Hu Nan atd, mezitím jsme budování naší nové továrny z více než8000 M2 speciálně vyrábí venkovní světlacož bude klást do provozu v roce 2017.

Se stovkami kvalifikovaných pracovníků,mocné Dudková & tým a moderního managementu v podniku, Létání, osvětlení dokončené jeho transformaci z tradiční výroby high-tech moden výrobce úspěšně. Létající osvětlení je strategickým partnerem CAS (čínské akademie věd) a v roce 2016 jsme zveřejnili Naše vyspělé Inteligentní osvětlovací systém a příslušné produkty. Jsme trvají na tom, že vysoce kvalitní produkty a high-tech rozvojové strategické bude jako vodítko pro našeho příštího desetiletí.

V Guzhen, úžasné osvětlení města, máme dva outlety s více než 300M 2 výstavní a tisíce různých venkovní světlo vzorků.


Prooject případ


COB led road and street light

Výrobní proces


COB led road and street light


Balicí proces


COB led road and street light


NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY


COB led road and street light


1. Jaké jsou vaše trh znovuHledatv celém regionu?

Naše trhy po celém světě v každém rohu máme bílé vlasy zkušenosti téměř deset let v oblasti zahraničního obchodu, a s naším zákazníkům základní rostoucí, jsme pracovali s námi v každé zemi kupujících, výrobci a distributoři dosáhnout více než 18 000.

 

2. Jaká je vaše hlavní produktovou řadu?

Vyrábíme především úžasné sluneční/led pouliční osvětlení a průmyslová svítidla. Včetně denní venkovní osvětlení.

(solar/led pouliční lampy, solární/led zahradní, zahradní solární/led světlo, solární/led nástěnné svítidlo, led vysoká zálivu světlo, led downlight, led tri-proof světlo, led čerpací stanice a světlo víc.)

 

3. jsteprofesionálnítovární nebo obchodní společnost?

Jsme továrna bílé vlasy pro téměř deset let poskytujeme služby OEM. Některé slavné zahraniční vládní projekty, které jsme často spolupracovat. Pokud tak učiníte, prosím navštivte naše webové stránky.

 

4. máte možnost provádět nezávislý výzkum a vývoj?

V našem technickém oddělení je 8 lidí, máme možnosti výzkumu a vývoje. Shromažďujeme také pravidelně každé zpětné vazby od zákazníků, zlepšování výrobků a vývoj nových výrobků. Pořádáme také měsíční nových produktů na trh.

 

5. je-li mám otázku, rád bych radu, jak vás kontaktovat?

Můžete přímo prostřednictvím hlavních vyšetřovacího a odeslat e-mail, kontaktujte nás.

 

6. co bude poskytovat služby?

Pokud jde o dlouho zase spolupráce je lepší dejte nám vědět následující informace, které trochu kupujících, kterou jste, pro příklad jsou továrny, velkoobchodníci, nákupčí, prodejce, spotřebitelé nebo dělat inženýrství, design, nebo domácí? Samozřejmě můžeme poskytnout podrobné informace vám o nás, ale doufáme, že můžete také trpělivě dejte nám vědět vaše informace. Jsme založili stranu stížnosti zákazníků, pokud nejste spokojeni s naší službou, můžete přímo nám sdělit prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Zodpovíme všechny otázky pro vás. Jen naše poselství: S námi vaše peníze v bezpečí vaše podnikání v bezpečí!Chcete velkoobchodní 2017 bílá barva led světlo okrasné opework bydlení cob silnice a ulice světlo vyrobené v Číně za nízkou cenu od jednoho z předních LED vysoká zálivu světlo výrobců a dodavatelů? S produktivní taková továrna, létající osvětlení je vždy k vašim službám.

Dotaz