Domů > Zprávy > Obsah

Co je princip LED světel s řadičem

May 10, 2016

LED světla s řadičem: zahrnuje transformátory, zhruba rozdělen na přechody a skok, obvykle použit na barevných světel. Integrace mnoha různých světel s řadičem může udělat světla mění barvy podle různých pravidel, různé světelné efekty.


Ve skutečnosti, nesvítí s řadičem výrobní principy, obecně s série (od různých výrobců mají odlišné), je velmi důležité používat konstantní napětí obvodu zdroj, pokud se používá pro sledování a přidáním lehkých citlivých obvodů.


Struktury řízení tradiční LED světla s ovladači General master-slave, existují řadiče pomocí protokolu TCP/IP s kaskádové ovládání přepínače, LED světla s hlavní klasifikace klasifikace v kontrolním režimu řadiče, například online a offline a lze také rozdělit podle způsobu driver IC čipu podporu.


LED světelná lišta řadiče programy se dají změnit, především na podporu drive IC. Animace lze také upravit v jejich paměti. LED světelná lišta řadič není vypočítáno podle výbojky. Žádné měnící se barva svítidla LED světla pomocí řadiče lze provést prostřednictvím malé řadiče honí a jiné jednoduché efekty.


Back