Domů > Zprávy > Obsah

Vítejte kontaktujte nás pro další diskusi.

Mar 23, 2020

S rozvojem technologie výroby pouličních lamp a technologie solárních panelů existují v současné době dva hlavní typy pouličních lamp, jeden je elektrický zdroj energie a druhý je solární zdroj energie. Elektrické napájení pouliční osvětlení jsou tradičnější,a vzít velkou roli na trhu v současné době. Nicméně Solární pouliční osvětlení pro čistou energii, vzhledem ke snadné instalaci, a nepotřebují kabely, které mají být vloženy, jeho podíl je stále vyšší a vyšší, a vyhlídky na rozvoj jsou stále lepší a lepší.

V roce 2018 činil rozsah čínského solárního pouličního osvětlení přibližně 4,873 miliardy RMB, z čehož rozsah solárních panelů v oblasti pouličního osvětlení činil 1,03 miliardy RMB; rozsah solárních zdrojů pouličního osvětlení činil 445 milionů RMB; velikost baterií, příslušenství a dalších vah činila 3,398 miliardy RMB. A v budoucnu by měla 20% roční tempo růstu.

Guangdong Flying Lighting Co., ltd je high-tech podnik se zaměřením na led osvětlení & solární osvětlení, specializující se na pouliční osvětlení, a OEM & ODM přijat.

Vítejte kontaktujte nás pro další diskusi.


Back