Domů > Zprávy > Obsah

Historie pouličního světla

Jun 13, 2017

Uliční lampy, svítilny a svítilny, které poskytují funkci osvětlení na silnici, se vztahují k osvětlení osvětleného osvětlení. Jazyk léta "fragmentu vzpomínek": "chodci byli vzácní, pouliční světla a tlumení."

Historie lidského rozvoje je snaha o jasnou podnikatelskou historii, použití ohně je důležitým mezníkem v rozvoji lidské civilizace. Starověcí předkové zapálili ohňostroj je první světlo.Street světlo. V roce 1843 se ulicemi Šanghaje, Číny objevila v první pouliční lampě, i když je petrolej zapálený v myslích lidí, ale také měsíc než měsíční bohové. Huangpu řeku straně davy lidí, specificky vidět styl. Později, Šanghaj koncese na pouliční světla a změnil se na plynové světla. Je transplantován z Londýna, jasnost než petrolejová lampa se v noci několikrát zvýšila v očích chodců, je prostě noční "slunce". Teprve v roce 1879 konečně šanghajský terminál o deseti liberách konečně osvětlil první elektrické světlo v Číně, které bylo vybaveno výkonovou skupinou s výkonem 10 koní s vnitřním spalovacím motorem, což je ekvivalent síly vycházejícího traktoru.

Na začátku osvětlení silnice v každém pólu na nožovém spínači je stále třeba, aby pracovníci každý den otevřeli. O 3 roky později přepněte na řadu pouličních lamp v kombinaci s vypínačem, tato forma pouličních světel v zemi byla použita ve 20. století, 50 let.Street Light

Anglie: Lidské bytosti se pokoušejí uměle osvětlovat městské ulice od počátku 15. století. V roce 1417 vydal londýnský starosta Henry Barton příkaz, aby bylo možné osvětlovat venkovní osvětlení, aby světlo v Londýně bylo jasné.

Pozdnější, jeho iniciativa byla podpořena Francouzi. Na začátku 16. století by měla být mimo osvětlovací zařízení instalována pařížská rezidenční ulice. Ludvík XIV., Bylo ulicemi Paříže mnoho pouličních světel. 1667, známý jako "slunný král" Ludvík XIV také oficiálně vyhlásil vyhlášku osvětlení městské silnice. Legenda, je to kvůli vyhlášení této vyhlášky, pravidlo Ludvíka XIV bylo známé jako francouzská historie "jasných časů"

1, šířka úhlu lampy a rozložení světla světla k určení křivky, výška každé ulice by mělo být konzistentní.Street Light

2, lampa je nastavitelná, středová osa světelného zdroje by měla být umístěna v šířce silnice v rozsahu L / 3-1 / 2.

3, svítidlo s dlouhým ramenem (nebo rameno svítí) v instalaci, strana lampy by měla být zdvižena o 100 mm než strana pólu.

4, zvláštní osvětlení by mělo být založeno na křivce rozložení světla pro určení úhlu náklonu.


Back