Domů > Zprávy > Obsah

Solární zahrada lampy parametrů

May 27, 2017

Solární zahradní lampa se nazývá také sluneční zahradní svítidla, úspora energie, ochrana životního prostředí, solární zahradní lampa nekonzumují konvenční energii. Noc se automaticky rozsvítí, den je vypnutý a slunce se ukládá do elektrické energie.

* Hlavní materiál: Solární zahradní lampový sloup pro celou ocelovou konstrukci, celkovou úpravu za tepla pozinkované / stříkané

* Součásti solárních článků: krystalický křemík 15-80WP (podle konfigurace zátěže)

* Provozní napětí systému: DC 12V-24V

* Řídicí jednotka: řídící jednotka se zářivkou Solar Garden, ovládání osvětlení + řízení času

* Akumulátor pro akumulaci energie: plně uzavřená bezúdržbová olověná baterie 15V20Ah-80Ah

* Typ zdroje světla: energeticky úsporná vysoce výkonná integrovaná LED, energeticky úsporná žárovka vzácných zemin

* Třída ochrany: IP65

* Použijte teplotu: -30 stupňů až 70 stupňů, odpor větru ≥ 150 km / h

* Doba osvětlení: podle potřeby upravte

* Solární zahrada Výška sloupku lampy: podle potřeby výroby

* Deštivé dny, aby zajistily: mohou pracovat nepřetržitě po více než 15 deštivých dnech (regionální / sezónní rozdíly) (lze vyrobit podle potřeby)

Není potřeba položit podzemní kabel, není třeba platit osvětlení elektřiny, sluneční zahradní osvětlení, které používají klíčové komponenty solárních panelů, solární DC světelné inteligentní regulátory, bezúdržbové baterie, osvětlení prošly národní rozvojovou a reformní komisí / GEF / Světová banka certifikace fotovoltaických výrobků. Použijí se hlavně na městské silnice, obecní náměstí, průmyslové parky, turistické atrakce, parky a další místa s osvětlením zeleného osvětlení.

Městské silnice, komerční a obytné oblasti, parky, turistické atrakce, náměstí a další osvětlení a dekorace. Ale také podle potřeb uživatelů lokálního elektrického osvětlovacího systému do systému solárního osvětlení.


Back