Domů > Zprávy > Obsah

Šest charakteristiky LED High Power povodňové světla

May 10, 2016

LED lampy s pokrokem doby, širší rozsah aplikací a nejběžnější je LED povodňových světla, věřím, že nám nejsou nové, obecné osvětlení venkovní reklamy byl vyčnívající světlem z péče kolem, tak jaké LED povodňových světlo charakteristiku? malý tvoří následující Shrnutí souhrnné.

1. LED bodové osvětlení led světelné zdroje jsou importovány zabalen jeden 30W vysokého výkonu LED jako zdroje světla. Světelný zdroj pomocí jednočipový integrovaný modul navržen a dovážené zvýraznění polovodičové čipy, má vysokou tepelnou vodivost, lehký útlum, aguang barva čistoty, žádné funkci duchy.

2. LED úzce s shell, shell chladič křídla a konvekcí vzduchu, vytvořených s litého hliníku lampa skořápky, může účinně chlazení a zajišťuje, že světelný zdroj života. 5mm, ideální kombinací vysoké pevnosti tvrzeného skla a lampa, lampa může být použit v prostředí s vysokou vlhkostí.

3. LED vysokého výkonu flood light využívá vysoké čistotě hliníku zpět kryt, účinně zlepšit odrazivost a zajistit, aby světelný tok výstup. Cílem efektivní dosah blesku LED požádáni, zvyšuje rovnoměrnost osvětlení světelný efekt a využití solární energie. Zvýraznění LED lampy čisté energie využít.

4. LED vysokého výkonu povodňových světlo proluku, moc, která je na normální jas bez čekání, mohou dosáhnout miliony nebo více přepínačů.

5. LED vysoký výkon zářiče rychle nainstalované, flexibilní, lze nastavit libovolný úhel. Všestrannost a široké uplatnění.

6. LED vysokého výkonu povodní světle zelené čisté: design zdroj studeného světla,-tepelné záření, bez možnosti poškození očí a kůže. Prvky neobsahují olovo, znečištění rtutí uvědomit pravý význam zelené energeticky úsporné osvětlení.


Back