Domů > Zprávy > Obsah

Hlavní faktory, které určují cenu LED svítilen

May 10, 2016

LED venkovní osvětlení na trhu více, tyto vozíky od různých výrobců, cenové rozdíly v kvalitě. Však Jaké jsou hlavní faktory určující cenu LED svítilen, následující analýzy s vámi.

Za prvé, LED lampa korálek. To mohou být vyúčtovány náklady na celý led displej cena 30 % ~ 70 %. LED lampa korálek je že hlavní součástí LED obrazovky na metr čtvereční plochy displeje tam jsou tisíce tisíců, dokonce i statisíce světel. Hlavní dip a SMD LED světlo lampy, rovný vloženo především pro venkovní LED barevný displej s vysokým jasem. SMD typ se používá především pro vnitřní LED displej s vysokou hustotou. Různé značky LED lampa korálek cena také značně lišila, high-end značky jsou Spojené státy Rui, Japonsko Zija, značka kvalita, spolehlivost, dobrá stabilita, vysoký jas, a samozřejmě ceny jsou drahé.

Druhé, ocel. Umístění instalace, instalace, LED velikost obrazovky, působení faktorů jako je materiál rámu, zvláště při Venkovní LED reklamní obrazovky, pod vlivem životního prostředí, ceny se liší. Ceny ocelových rámu tvoří ocelové svařované, ocelové pracovníků, práce, pomocné náklady na materiál. Oceli a zpracování cena materiálů je kótována na hmotnostní jednotku, pokud je montážní tyče, ocelové svislé sloupce a na doplnění ceny stavebního inženýrství.

Tři-karoserie. Struktura obyčejných dělí na jednoduché boxy, vodotěsný box. Jednoduchý rámeček nejlevnější, nemusíte být vodotěsné provedení

Čtyři a další pomocná zařízení. Jiných materiálů, jako je napájení, řídicí systémy, audio, chladicí zařízení, dráty a různé doplňky, aby plné barev LED displej.

Pět, životnosti. Většina výrobců poskytuje volný čas pro jeden nebo dva roky po prodeji, samozřejmě, je-li vaše požadavky zobrazení plné barev LED jsou vysoké, výrobci nabízejí tři roky, pět let či ještě delší servisní hodiny, aby se vaše produkty bezpečnější, pohodlnější používání.


Back