Domů > Zprávy > Obsah

LED důlní světla, každý krok výroby lze nelze ignorovat

May 10, 2016

Se vznikem více led důlních svítidel mnoho z mých přátel by strach, led vysoké Bay patří do high-tech produkty a pro některé lidi, které nerozumíte technologie LED lampa. To je nepochybně rozrušená highbay trhu, highbay velkoobchodu je rizikové investice. Špatné nehod vedl highbay v kdysi problémy jsou velmi vážné, vedl v každé proces highbay ve výrobě nelze ignorovat.

LED vysoké Bay v současné době má univerzální použití na světě, ale existuje mnoho výrobců chladič vysokovýkonové LED důlní světel nenašel lepší řešení nyní spoléhat na jednom hliník tepelnou vodivostí se setkal poptávku po tepelné vodivosti LED důlních svítidel. Efektivní vedení tepla tam neovlivní životnost lampy. Technologie rozptylu tepla pro důlní lampa tvůrce jsou zdaleka nejdůležitější. Ale technologie se neustále změny a inovace, také pracoval v highbay radiátor. Role chladič je absorbované substrátu čipu teplo předané a pak se rozšířit do životního prostředí a zajistit normální teplota LED čip.

Vysoká zálivu, tento let trh vykazuje rostoucí trend, pokud mohou zvýšit práh, který z důvodu vysoké ceny na trhu, bychom neměli nic říct, Ale obavou je, že nyní existuje mnoho padělaných výrobků na trh také zabírá místo na trhu za velmi vysoké ceny, aby bylo obtížné rozlišovat mezi true a false. Highbay velkoobchodu, většina nerozumí technologie, oni nedělají nic prodávat výrobky, nebo vyberte silný měřítku, má velmi velký podíl na trhu a dobrou pověst výrobce MAS. LED highbay ceny vyšších suroviny v souvisejících odvětvích jsou regulovány, že by jasnější muselo stát


Back