Domů > Zprávy > Obsah

LED Highbay budoucnost stává nový Benchmark

May 10, 2016

Dnešní společnost, důraz je kladen na ochranu životního prostředí, v tomto kontextu, LED venkovní osvětlení také vedla k novým změnám. LED highbay obrátil ve svůj prospěch a vyhlídky, to také bude nové měřítko pro rozvoj budoucí osvětlení. A než tradiční žárovky, LED vysoké Bay má své vlastní jedinečné výhody.

Jak všichni víme, dlouhé žárovka bude teplo, energie, tím větší teplo více, snadno střílet. Ze stejné Příkon LED kontrolka svítí, když tělesná teplota je mnohem nižší. Z energetického hlediska a moc je jasnější než žárovky k mnoha LED světlo. Za reklamní slogan na podporu úspor energie a emisí snižování, mnoho náročné osvětlení společnosti jsou také postupně žárovky výrobních linek a výroba LED svítidel. Státní dotace na nákup energeticky úsporných zářivek mají také, na nábytek, osvětlení, úsporné lampy cena není mnohem dražší než žhavé ceny.

Rozumí se, že v roce 2010 EU zakázala používat klasické žárovky, Čína 70 % klasických žárovek z trhu do roku 2014. V tomto světle LED vysoké Bay osvětlení trhu povede do budoucna, vyhlídky jsou nevyčíslitelné.

Podle průzkumu trhu čínský realitní trh je v současné době pod nátlakem vlády, konvergence ve městech, ale ve dvou nebo třech městech jsou ještě horké. Protože LED světla mají rozmanitou, elegantní vzhled a další výhody, takže při zdobení, spotřebitelé zvolí LED osvětlení, takže domácí trh, poptávka po LED osvětlení je také poměrně velký. Teď stranou scénografii, velkých i malých, které opustit LED účast krásy kouzelné rozmazané světla dá strana výrazně. Na domácím trhu, interiérové dekorace, osvětlení ulic a venkovní LED Billboard a fáze designu LED důlní světla strana světla má velkou poptávku.

Z mezinárodního trhu kvůli svět hospodářské krize má není dosud zcela ustoupí, plus EU ochranu jeho společností, osvětlení, lampa vývoz v obtížné době prozatím. V takových situacích, domácí lehkého průmyslu a bude jednotné standardy výroby LED svítilen. V minulosti, vnitřní osvětlení podnikových standardů, nemohou tvořit soudržné síly, způsobila pokles v mezinárodní konkurenceschopnosti. Jednotné standardy pro zlepšení kvality prostřednictvím mezinárodních trzích není mýtus. Protože naše svítidla mají dobrou základnou, spolu s široké tahy vedoucích pracovníků podniků klást důraz na investice do vědeckého výzkumu, naše LED osvětlení průmyslu, musí vypracovat formalizovat směr vývoje. Jeden den, jako fotovoltaika, amerických a evropských trzích.


Back