Domů > Zprávy > Obsah

Hotel dekorativní LED osvětlení

May 10, 2016

Obecně používané na veřejných místech, jako je hotel slouží k čekání na zákazníky, takže osvětlení v těchto místech bude muset navrhnout teplé a pohodlné, zvýraznění osobnosti v hotelu, kromě setkání zákazníků, na druhou stranu, ale také umožňuje zaměstnancům efektivně dokončit svou práci. Další chodby musí zůstat světlé, protože to vede k zákazníků pokoje, stejně jako únikové cesty pro případ nouze.

Použití LED světla, mohou ušetřit asi 75 % energie ve stejném stavu, ale může také snížit emise oxidu uhličitého. LED stropní svítidlo v hotelové chodby, jak zajistit dostatečný jas, energeticky úsporné napájení a elegantní. V hotelové vstupní a Hall LED žárovka světla, LED venkovní lampa LED žárovka výrobci v Šanghaji je velmi malý, také miloval, a nejen jim poskytnout přiměřené osvětlení, pro vchod a ve vstupní hale hotelu, může také hrát roli dekorativní.

V hotelovém salonku nebo lobby můžete nainstalovat vysokovýkonové LED stropní světlo, LED trubice světlo série, můžete vytvořit útulnou atmosféru, dobré místo pro lidi odpočinout, popovídat nebo číst, lze také vložit do stěny, který je krytý prostor se prostornější, a můžete zvolit jiné barvy pro dekoraci.


Back