Domů > Zprávy > Obsah

Výhoda solárního pouličního světla

Aug 03, 2018

S rychlým rozvojem vědy a techniky je ochrana životního prostředí stále důležitější. Solární pouliční lampy, pracující se solární energií, jsou hvězdným produktem ve venkovním osvětlení pro jejich úsporu energie. Létající osvětlení popisuje výhody slunečního pouličního osvětlení, což zákazníkům pomáhá dobře znát vlastnosti produktu.


1.Solární pouliční lampy jsou zelené osvětlovací produkty, které uspokojují škodlivé povzbuzení používání nových energetických politik. Oni otevřeli nové horizonty "úspor energie, snížení spotřeby a snížení emisí" a vláda obhajovala "zelenou energii, zelené osvětlení.


2.Produkt je v souladu s politikou rozvoje měst. Za účelem vybudování čtyř infrastruktur ochrany životního prostředí "modrá obloha, čistá voda, zelená a čistá" může také snížit spotřebu energie na obyvatele a vytvořit "ekologickou civilizaci" a "kruhovou ekonomiku". Modelové město zvýší své vylepšení a zlepší image a chuť zelených a ekologických nových měst.


3.Solární pouliční osvětlení může zvýšit povědomí veřejnosti o používání nových technologií s vysokou technologií a zvýšit povědomí veřejnosti o využívání nové energie.


44d7b3270e42529ebba575286e8ff4f1_20180804092904_2565.jpg

Projekt Solar Street Light - Letové osvětlení


Nyní je sluneční pouliční osvětlení prioritním výběrem na trhu s osvětlením za výhodu a sladění politiky. Létající osvětlení je výrobce venkovního osvětlení se specializací na projekce solárních pouličních světel. Vítejte na nás. 7 * 24hodinová služba zde pro vaši firmu.


Back