Domů > Zprávy > Obsah

Technologická analýza LED slunečního osvětlení pouličního osvětlení

Aug 05, 2018

Princip designu a opatření týkající se LED solárních pouličních svítidel aplikovaných na venkovní osvětlení byly analyzovány jednotlivé položky a skutečné případy inženýrských projektů byly použity k analýze a porovnání technických a ekonomických aspektů LED pouličních svítilen a dalších energeticky úsporných svítilen, cílem rozvoje nové energie a propagace nových technologií.


Podle odhadů příslušných údajů by průměrná účinnost konverze solárních článků v roce 2018 měla dosáhnout více než 20% a cena by měla být snížena o polovinu. To znamená , že polovina elektřiny, kterou používáme pro osvětlení, může pocházet ze sluneční energie, čímž se dosáhne cíle zeleného produktu osvětlení od PN k propojení PN. S nedostatkem energie mají LED světelné zdroje s mnoha výhodami, jako je úspora energie a ochrana životního prostředí, velký rozvojový potenciál a také ceny LED, solárních panelů a solárních baterií klesají. Naopak, kvůli ochraně životního prostředí a omezením životnosti běžných energeticky úsporných výbojek budou postupně eliminovány.


6336473ec88db17d8480622423bfc18c_20180514092727_2193.jpg

Projekt Solar Street Light - Letové osvětlení


Udělej si svou firmu EASY je naše hodnotová zpráva. 7 * 24 hodin služeb pro vaše podnikání zde. Vítáme vás na dotaz Flying Lighting.


Back