Domů > Zprávy > Obsah

Význam světelný design pro LED Solární pouliční světla výrobce

Aug 03, 2018

     

Letecké osvětlení, se zaměřením na technologii a kvalitu, věnovat pozornost každému detailu v distribuci, příkon, podráždění a jas provozní doby zdroje světla, atd... Jen světelný designér mohlo proměnit parametr v skutečný světelný efekt, který je užitečný pro průkazů upravte parametr k uspokojení poptávky našich klientů. Tedy lb OJ proti deisgner přikládají velký význam proLED Solární pouliční světla výrobce Létající osvětlenía zákazníky.


Světelný design, aby přímý dopad na návrh specifikace průkazů a nákupu plánu zákazníkem. Právě proto, že deisgner osvětlení je důležité pro venkovní osvětlení výrobce a uživatele. Světelný design Flying osvětlení, zaměření stavební deisgning, zdatní v softwaru DIALUX, CAD a tak dále. Deisgner také dobrá shoda stavební styl rozložení světla.


Ve skutečnosti, mnoho továren ignorovat význam světla deisgner, a oni si myslí, že jen lampa zesvětlit, dost! Flying osvětlení, věnujte pozornost všech detailů v specifikace a rozložení světla, dodat výrobek hodnotnější a dobré služby zákazníkům altought nemůže být Petra přímo zákazníkem.

 

e206d4b405981650c4be7ac6fac785e5_20170904092538_9218.jpg


                                                     Solární pouliční světlo projekt ve Vietnamu – létající osvětlení


ABY vaše podnikání snadné je naše poselství hodnotu. Vítá vás těšit naše profesionální služby s 7 * 24 hodin –Letecké osvětlení


Back