Domů > Zprávy > Obsah

Absorpce energie solární lampy

Nov 01, 2017

Sluneční energie, jako druh "nevyčerpatelné" bezpečnosti, ochrana životního prostředí nová energie stále více pozornosti. Současně s rozvojem solární fotovoltaické technologie a pokroku, produkty solární osvětlení v ochraně životního prostředí a energeticky úsporných dvojí výhody, Solar Street Lamp

Solární pouliční lampy, zahradní svítidla, osvětlení trávníku a další aspekty aplikace postupně vytvářejí měřítko, solární energie v oblasti vývoje pouličního osvětlení se stává čím dál perfektnější.

Solární panely jsou ústřední částí solárních pouličních osvětlení a nejcennější součástí solárních pouličních osvětlení. Jeho úkolem je přeměnit sluneční záření na elektrickou energii nebo na akumulátor. V mnoha solárních článcích v běžnějších a praktičtějších je monokrystalická buňka, polykrystalické křemíkové solární články a amorfní solární články, jako jsou tři druhy.

Ve východozápadním slunném slunci je použití solárních článků z polykrystalického křemíku dobré, protože výrobní proces polykrystalického křemíkového solárního článku je poměrně jednoduchý a cena je nižší než monokrystal. V deštivých dnech je slunce na jihu poměrně nedostatečné, použití monokrystalických křemíkových solárních článků je dobré, protože výkonnostní parametry monokrystalického křemíku jsou relativně stabilní. Nekrystalické křemíkové solární články jsou lepší ve venkovním slunečním světle, protože amorfní křemíkové solární články vyžadují méně slunečního osvětlení.Solar Street Lamp

Protože vstupní energie solárního fotovoltaického systému je velmi nestabilní, je nutné nakonfigurovat systém akumulátorů tak, aby fungoval. Existují obecně olověné baterie, NI-CD baterie, ni-h baterie. Výběrem kapacity baterie se obecně řídí následujícími principy: v první řadě, aby bylo možné splnit noční osvětlení, energie denních solárních modulů uložených co nejdále, ale také aby vyhověly souvislým deštivým denním světelným potřebám elektrické energie. Příliš malá kapacita baterie nesplňuje potřeby nočního osvětlení, baterie jsou příliš velká, na jedné straně je baterie stále ve ztrátě energie, což ovlivňuje životnost baterie a zároveň způsobuje odpad.


Back