Domů > Zprávy > Obsah

Řídicí jednotka solární lampy

Jun 30, 2017

Solar Street lampa využívá výkon solárních článků krystalického křemíku, bezúdržbový úložný zdroj s uzavřenou baterií (koloidní baterie), super jasné LED lampy jako světelný zdroj a inteligentní řízení regulátoru nabíjení a vybíjení, které bylo nahrazeno tradiční veřejné osvětlovací lampy.

Hlavní funkcí solárního regulátoru a nabíječe je ochrana baterie. Základní funkce musí mít ochranu proti nadměrnému vybití, ochranu proti výboji, ovládání světla, řízení času, protizánětlivé připojení, dobíjecí ochranu, podpěťovou ochranu, ochranu proti vodě a tak dále.

1) Výběr zařízení: Při výběru zařízení, současné použití jednočipový, ale také použití komparátorů, program je více, každý má vlastnosti a výhody, by měl být založen na charakteristikách poptávky zákazníků výběru odpovídající program, ne detailně.Solární pouliční lampa

2) Povrchová úprava: Série výrobků, které používají technologii elektrostatického nanášení, na profesionální nátěr stavebních materiálů FP, mohou splňovat požadavky zákazníka na barvu povrchu a požadavky na environmentální koordinaci, zároveň samočisticí výrobky s vysokou odolností proti korozi, použitelné na jakékoli klimatické prostředí. Procesní návrh je založen na nátěru zinkováním za tepla, takže výkon produktu je značně vylepšen, aby bylo dosaženo nejpřísnějších požadavků AAMA2605.2005, ostatní ukazatele dosáhly nebo překročily požadavky týkající se GB.

3) Nabíjecí prach Ochrana: Yijia Solární panely na baterii při nabíjení, baterie po dosažení špičkového napětí, pokud je pokračující vysokonapěťové nabíjení snadno způsobené dehydratací akumulátoru nebo ovládání; Tento regulátor bezprostředně po nabití špičkového napětí 1V a poté do stavu nabíjecího spouštění zajišťuje, že baterie může být stabilizována v plném stavu a zároveň zabraňuje ztrátě vody nebo ztrácí kontrolu, podobně jako při recyklaci baterií, nejen účinnou ochranu baterie, ale také zlepšit dobíjecí dobu baterie, delší životnost.Solar Street Lamp


Back