Domů > Zprávy > Obsah

Gratulujeme za ZhengxiangGroupOpenShoponLazada

Mar 24, 2020

Na začátku 2020, událost černé labutě zametla svět novými koronovými viry. Na základě preventivních opatření vlády byla na mnoha místech zavedena uzavřená správa. To mělo velký dopad na maloobchodní průmysl offline a je to také příležitost pro zákazníky, aby přešli z offline transakcí na online transakce. Různé platformy online prodeje využívají příležitosti k urychlení vývoje.

Naše společnost sleduje vývoj situace a usadila se na platformě Lazada, aby poskytovala služby jednorázového zadávání zakázek strojírenským společnostem.

Lazada, jedno z největších online nákupních webů v jihovýchodní Asii. S podporou německého podnikatelského inkubátoru RocketInternet SamwerBrothers je cílem Lazada' hlavně uživatelé v Indonésii, Malajsii, na Filipínách a v Thajsku.

Pokračujeme v poskytování vysoce kvalitních produktů. Kromě toho optimalizujeme balení našich výrobků. Optimalizujeme velikost balení a zároveň zajišťujeme bezpečnost přepravy produktu a snižujeme náklady na přepravu.

Věříme, že naše společnost dosáhne lepších a lepších výsledků v prodeji přeshraničních platforem elektronického obchodování.

Gratulujeme!

图片1

Back