Domů > Výrobky

LED chladič s vysokým výkonem

Chat teď

Podrobnosti o produktu

FAQ:

Otázka: Jak je životnost LED svítidel s vysokou šachtou s technologií AC přímého pohonu?

Odpověď: Díky technologii AC přímého řízení eliminuje spínací zdroj, který ovlivňuje životnost LED svítidla. Také šetří jednotky pro ukládání energie (např. Elektrolytické kondenzátory, transformátory atd.) A vysokonapěťové napájecí zařízení (např. Výkonové tranzistory, tranzistory MOS atd.). V důsledku toho snižuje ztráty jízdy a zvyšuje energetickou účinnost. Životnost jízdy může skutečně odpovídat životnímu cyklu LED korálků. V rámci dobrého systému řízení chladiče může životnost LED svítidel s vysokou hloubkou dosáhnout až 500 000 hodin a více.

Otázka: Svítidlo LED High Bay s technikou přímého řízení střídavého proudu je neizolováno, takže je to bezpečné?

Odpověď: Většina LED světel na vysokém poli s nízkou spotřebou na trhu, které mají spínané zdroje napájení, používá neizolovanou topologii. Koneckonců, izolovaný spínaný zdroj energie je relativně nižší, pokud jde o účinnost, větší rozměr a nákladnější výdaje.

Navíc 100% našich vysokofrekvenčních světelných zdrojů s přímým pohonem splňuje bezpečnostní standard a posiluje test izolace.

Otázka: Může být vaše akviziční svítidlo s vysokým příjmovým stínem akceptováno trhem z hlediska blikání paprsku?

A: K dnešnímu dni neexistuje žádný důkaz, že blikání paprsku 100Hz je škodlivé pro lidské tělo. Naše výrobky všechny prošly Japonskem a americkým standardem LED. Kromě toho máme také řešení bez blikání, které doplňuje elektrolytické kondenzátory a prošly certifikátem CCC, CE.

================================================== ================================

Naše hlavní kompetence

1.Technická platforma

S podporou CAS (Čínská akademie věd), USTC (Vysoká škola vědy a techniky Číny) a pokročilého technologického institutu USTC jsme dokonale integrovali technické řešení G13 do našich modulů EPC (Energy Performance Contracting).

2.Product Core Technology

A. Jednoduchý, naprosto energeticky účinný a dokonalý:

Jednoduché a nižší náklady:

Žádné spínací napájení, uložte instalaci ovladače a napájecí skříně.

Opravdu energeticky efektivní a vydržitelná:

Ve srovnání s běžnými svítidly LED má naše vysokoúčelové vysokofrekvenční střídavé proudové světlo vyšší účinnost světla, vyšší účiník, vyšší optický převodní poměr, nižší odpis světla (LD), méně provozního proudu a delší životnost.

Má méně než 3% oslabení lumenů za rok a méně než 20% oslabení lumenů po dobu 8 let. Jsme skutečně zelení a energeticky efektivní!

B. Bezpečné, spolehlivé a záruční

Všechna vysoká svítidla jsou navržena jako široký rozsah napětí a s OPC (obvodem proti přepětí), aby se přizpůsobila kolísání napětí a různé oblasti.

Naše LED svítidlo s vysokou pozicí má varistory, které zabraňují hromům a nárazům, mají pojistku, která chrání před nadměrným proudem a přehřátím. Izolační tepelná fólie zabraňuje úniku. A všichni prošli certifikátem CE, CCC, RoHS, UL, FCC!

Řízení zvýšení teploty: 40 ° C, MOS tranzistor a IC se montují samostatně na

Zajistit stabilní provoz IC.

Záruka: Až pět let

C. Globální výhradní zástupce technologie přímého řízení střídavého proudu společností CAS

D. Průmyslové trendy: Přímá jízda LED s vysokým výkonem je nevratný trend, rozhodně se stane hlavním produktem na trhu v blízké budoucnosti!


Přejete si velkoobchodní vedení vysokého závrtného chladiče vyrobeného v Číně za nízkou cenu od jednoho z předních výrobců a dodavatelů LED svítidel High Bay Light Fittings? Vybavená takovým výrobním závodem, FLYING OSVĚTLENÍ je vždy k dispozici.

Dotaz