Domů > O nás > profil společnosti

IMG_0769IMG_0769

Společnost Flying Lighting je zkušeným výrobcem na trhu se solárním a ledovým osvětlením, který zahrnuje osvětlení silnic, osvětlení budov, osvětlení krajiny a projekty zahradního osvětlení atd. Létající osvětlení se věnuje poskytování řady služeb pro projekty venkovního osvětlení.


Společnost Flying Lighting dodržovala zásadu kvality orientace ve výrobě a na prvním místě ve službách a úspěšně dokončila stovky projektů v oblasti venkovního osvětlení a dosáhla objemu prodeje 800 milionů. Pro svůj rychlý rozvoj, Flying osvětlení vyhrává nejen skvělou výměnu mezi zákazníky a třetími stranami, ale také následovníky, kteří se z ní poučili.


Se stovkami kvalifikovaných pracovníků, výkonným výzkumným a vývojovým týmem a moderním řízením v podniku, Flying Lighting dokončil svou transformaci z tradiční továrny na moderní high-tech výrobce. Vydali jsme náš vyspělý inteligentní systém osvětlení a příslušné produkty. Trváme na tom, že vysoce kvalitní produkty a high-tech vývojové straticgic budou vodítkem pro naše příští desetiletí.


Věříme, že vědy vytvářejí budoucnost. Od začátku do nekonečné budoucnosti neustále trváme na výrobě kvalitních výrobků. Není pochyb o tom, že dobrá cena a superjízdový servis budou také našim zákazníkům poskytovat JEDNODUCHÉ!