banneer
Domů > O nás


330701206778938148.jpg

Létající osvětlení, přední venkovní světla výrobce v Číně, se snaží být inovativní značky podle naší technologické výhody.

Věda bude vytvářet budoucnost. V 2015 létající osvětlení nastavit vztah strategické spolupráce s čínské akademie věd (CAS), který znamená nejvyšší úrovně vědy a techniky v Číně. Počátkem roku 2016 Flying osvětlení publikován nový produkt LED vysoká zálivu světlo s AC přímé jízdy. Nová exkluzivní technologie LED AC přímé jízdy přímo z CAS a trend v odvětví osvětlení LED. Na základě zkušeností na pouliční světlo, výrobu a vývoj v roce 2016 Flying osvětlení publikoval svou inteligentní pouliční světlo a revalent systém. Vyzrálé technologie a hojné zkušenosti přilákat mnoho fucos z celého světa.


Máme vlastní továrnu s více než 3000 M2 a dva outletového Guzhen Town, město světel. Naprosto 200-300 pracovníků, 15-20 RandD štáby a více než 20 marketing štáby. Rozlehlé ISO9001 a ISO 14001, létající osvětlení poskytuje vysoce kvalitní, spolehlivé a zelené LED venkovní světla na domácích i zahraničních zákazníků.

Letecké osvětlení zpracovává komplexní sortiment LED osvětlení, včetně LED vysoké zálivu světla, Solární pouliční lampy, LED pouliční osvětlení, čínský styl lampy, Magnolia lampy, LED světla krajiny, LED zahradní osvětlení, růst rostlin lampy a LED krajina osvětlení řešení.

Máme vlastní stále se rozšiřující seznam velmi spokojených domácích i zahraničních klientů. Ve skutečnosti jsme ještě o krok dál, kde OEM a ODM objednávek pro velké projekty, kde jsou požadovány jedinečné specifikace.